Fiber Meter SM 3 digits

LIVERAGE

206.00 (koos Km247.20 )

Saadaval järeltellimisel

Võrdle

Kirjeldus

Fiber Meter SM 3 digits 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm, +5 dBm ~ -40 dBm

Fiber Meterit kasutatakse peamiselt optilise sideseadme signaali väljundvõimsuse kontrollimiseks fiiberoptilises võrgus. See mõõdab seadmest või muudest optilistest allikatest väljuva pideva valguskiire keskmist võimsust. Seade mõõdab võimsust nii 850nm / 1300 (Multimode) kui ka 1310nm/ 1490nm / 1550 nm(Singelmode) režiimis

Kasutaja ühendab kaabli seadme ülekandepordi või teise valgusallika ja Fiber Meteri universaal-liidese vahel. Mõõteseade näitab vastuvõetud valgusevõimsuse täpset tulemust (dBm) ühikutes.

Seadme universaalse pistikuga saab mõõta kõiki enam levinud fiiberkaabli liideseid nagu ST / SC / LC ning see on sobilik nii Singelmode kui ka Multimode kaablite mõõtmiseks. 2.5 mm - 1.25 mm üleminekuga on võimalik testida ka 1.25 mm fiibri liideseid.