FLS-55: Multi-mode ja Single-mode fiiberoptika valgusallikas koos FC/LC/SC (PC/UPC) adapteritega

SKU: N/A

JONARD

  • Sisaldab FC, SC ja LC adaptereid, et otse ühendada UPC/PC FC, SC, ja LC fiiber pistikuid
  • Ülimalt stabiilne väljundvõimsus ja lainepikkused
  • Omab nelja modulatsiooni väljundit (CW, 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz) 850/1300 nm (multimode) ja 1310/1550 nm (singlemode) lainepikkustel
  • Mustuse kindal disainiga nupud on mugavad kasutada ja hoiavad tolmu ja mustuse seadme sisse sattumast
  • Purunemiskindel ümbris kaitseb valgusallikat kukkumiste ja muude kahjustuste eest
  • Taustavalgusega LCD ekraan tagab selge ekraani kuva ja on ideaalne pimedates tingimustes

475.00 (koos Km570.00 )

Saadaval järeltellimisel

Võrdle

Kirjeldus

FLS-55 fiiberoptika valgusallikas

See fiiberoptika valgusallikas on loodud töötama 850/1300 nm või 1310/1550 nm lainepikkustel. Seade on suurepärane tööriist
pakkumaks stabiilset valgusallikat nii multimode kui ka single mode kiudude mõõtmiseks. See toode on Jonardi edasiarendus
eelmisest edukast mudelist FLM-50

FLS- 55 fiiberoptika valgusallikas pakub kolme erinevat lainepikkuse väljundit, 850/1300nm, 1310 nm ja 1550 nm kontrollimaks
signaali kadu single mode kui ka multimode kaablites kasutades FPM-50 FPM-50 fiiberoptilise võimsusmõõtjaga ( võib ka kasutada teisi).

FLS- 55 fiiberoptika valgusallikas on loodud peamiselt töötama koos FPM-50 , et mõõta signaali kadu single mode kui ka multimode
kaablites. Tähelepanek, LC adapter võib põhjustada 0.3 dB signaali kadu.

Sisaldab:

  • Fiiberoptiline võimsusmõõtja (MM/SM)
  • FC Adapter
  • LC Adapter
  • SC Adapter
  • (2) Puhastus pulka
  • (3) AA patareid
  • Hoiustamis kotti