FLS-50: Optiline valgusallikas koos FC/LC/SC adapteritega PC/UPC pistikule

JONARD

  • Sisaldab FC, SC ja LC adaptereid, et otse ühendada UPC/PC FC, SC, ja LC fiiber pistikuid
  • Ülimalt stabiilne väljundvõimsus ja lainepikkused
  • Omab nelja erinevat modulatsiooni väljundit (CW, 270 Hz, 1 kHz, 2 kHz) 1310 nm ja 1550 nm lainepikkusel
  • Mustuse kindal disainiga nupud on mugavad kasutada ja hoiavad tolmu ja mustuse seadme sisse sattumast
  • Purunemiskindel ümbris kaitseb valgusallikat kukkumiste ja muude kahjustuste eest
  • Taustavalgusega LCD ekraan tagab selge ekraani kuva ja on ideaalne pimedates tingimustes

265.00 (koos Km318.00 )

Saadaval järeltellimisel

Võrdle

Kirjeldus

FLS-50 FO valgusallikas

See FO valgusallikas on loodud töötama kas 1310 nm või 1550 nm lainepikkusel. See valgusallikas onTOOTE ANDMELEHT PDF.
ideaalne tööriist pakkumaks stabiilset valgusallikat single mode kiududes. Vaata ka meie uut SM/MM
single-mode ja multimode FO valguallikat FLS-55.KASUTUSJUHEND PDF

FLS-50 – FO valgusallikas võimaldab kahte erinevat lainepikkust 1310 nm ja 1550 nm erinevatel
sagedustel, et kontrollida signaali kadu single-mode optilistes kaablites kasutades seda koos meie
FPM-50 fiiberoptilise võimsusmõõtjaga ( võib ka kasutada teisi).

FLS-50 FO valgusallikas on loodud töötama koos meie FPM-50 fiiberoptilise võimsusmõõtjaga, millega
saab mõõta signaali kadu nii single-mode kui ka multimode fiiberoptilistes kaablites. Pane tähele, et LC
adapter võib põhjustada kuni 0.3 dB signaali kadu.

Sisaldab:

  • Fiiberoptiline valgusallikas
  • FC Adapter
  • LC Adapter
  • SC Adapter
  • (2) Puhastus pulka
  • (3) AA patareid
  • Hoiustamis kotti